pozyczkaok

Portal pożyczkowy : Pożyczka ok

  • Pożyczka do 7000 zł na 30 miesięcy
  • Szybka decyzja online
  • Niska rata
  • Wypłata na konto lub odbiór na poczcie
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 106,84%

 

Pożyczka OK – szybka pożyczka online

Serwis pożyczkaOK.pl stworzyliśmy z myślą o ludziach ceniących wygodę, przejrzystość i bezpieczeństwo. Oferujemy pożyczki do kwoty 5000 zł, których spłatę rozkładamy na wygodne miesięczne raty nawet do 30 miesięcy. Dodatkowo PożyczkaOK kieruje swoją ofertę także do osób starszych – górna granica wieku potencjalnego klienta to 80 lat. Dzięki temu nawet starsi pożyczkobiorcy mogą liczyć na zastrzyk gotówki na realizację swoich planów.

Dzięki wygodnej aplikacji klient wybiera potrzebną kwotę i termin spłaty dopasowane do obecnej lub przyszłej sytuacji finansowej. W swoim postępowaniu kierujemy się literą prawa oraz zasadami etycznymi. Gwarantujemy, że wszelkie informacje, które nam przekazujesz są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa. Sprawdź naszą politykę prywatności oraz warunki udzielenia pożyczki.

pożyczka OK.pl – pożyczka bez zaświadczeń

Za pośrednictwem serwisu pozyczkaOK.pl umożliwiamy złożenie wniosku o pożyczkę w SMS Kredyt Sp. z o. o. Jest to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych w Polsce. Nieprzerwanie od 2007 SMS Kredyt Sp. z o.o. wspiera potrzeby finansowe Polaków. Udziela pożyczek przez internet, telefon, sms lub w biurach kredytowych działających na terenie całej Polski. Firma jest członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych. Głównym zadaniem organizacji jest promowanie wysokich standardów postępowania zebranych m.in w Zasadach Dobrych Praktyk KPF.
Warunki pożyczki
Warunki uzyskania pożyczki ratalnej online
Serwis www.pozyczkaOK.pl to wygodny, przejrzysty i bezpieczny sposób uzyskania pożyczki ratalnej w kwocie do 5000zł, a teraz nawet do 7000 zł rozłożone nawet na 30 rat.

U nas otrzymasz pożyczkę ratalną bez zbędnych formalności. Wystarczy, że spełniasz poniższe warunki:

wiek 25-80 lat
posiadasz nr PESEL
posiadasz stałe i udokumentowane źródło dochodu
posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
uzyskałeś pozytywną Ocenę ryzyka
zawarłeś z Pożyczkodawcą Umowę pożyczki

Jak pożyczyć w Pożyczka OK

PożyczkaOK.pl jest najlepszym rozwiązaniem problemów finansowych dla osób ceniących proste, przejrzyste zasady oraz bezpieczeństwo. Za pomocą suwaka umieszczonego na stronie głównej serwisu możesz samodzielnie dostosować kwotę pożyczki online do okresu jej spłaty. Sposób ten pozwala na dopasowanie wysokości miesięcznej raty do indywidualnej sytuacji finansowej.

Dzięki systemowi ratalnemu nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu. PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalasz samodzielnie. Możesz być pewien, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów jeśli regulujesz spłaty w terminie.

Wniosek o pożyczkę ratalną online

Decydując się na pożyczkę ratalną należy wypełnić krótki wniosek podając swoje podstawowe dane. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Informacje, które nam podajesz służą jedynie ocenie Twojej zdolność kredytowej, tj. Ocenie Ryzyka. Przestrzegamy wysokich standardów etycznych i nie chcemy, by nasi klienci wpadli w pętlę zadłużenia. Możesz być pewien, że Twoje dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z surowymi zasadami prawa i procedurami bezpieczeństwa.

Decyzja i przelew pożyczki ratalnej na konto

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas niezwłocznie po przeprowadzeniu Oceny Ryzyka. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub informację o przyznaniu prześlemy za pomocą wiadomości SMS. Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które dostarczymy na wskazany we wniosku adres mailowy. Następnie umowę w formie papierowej dostarczymy do Ciebie za pośrednictwem kuriera na podany we wniosku adres korespondencyjny. Podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat). Pożyczka będzie dostępna w formie wskazanej przez Ciebie w formularzu, tj. przelana na konto, dostępna w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale banku.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.